Bir drone düşünün; sizi tanıyan, dilediğinizde peşinizden sizi takip edebilen, belirlediğiniz rotada uçuş yapan, görevlerini yerine getiren, hiçbir koşulda kapsama alanı dışına çıkmayan sadık bir dost gibi. Görsel zeka teknolojisi ile donatılan Corby CX010 Rotha bulunduğu ortamı fiziksel olarak algılayabilir, bu sayede oluşabilecek kazaları farkeder ve önler.

[kleo_magic_container css=”.vc_custom_1529933458712{padding-left: 20% !important;}”]

ZOOM PRO

ANDROID VE IOS UYUMLU
6AXIS STABİLİZASYON
360 DERECE TAKLA ATABİLME
HAVADA SABİTLEME
HEADLESS MOD
OTOMATİK İNİŞ - KALKIŞ
WIFI KABLOSUZ BAĞLANTI
FOTOĞRAF VE VIDEO ÇEKİM
KATLANABİLİR KANATLAR
GELİŞTİRİLMİŞ BATARYA
[/kleo_magic_container]
[kleo_magic_container css=”.vc_custom_1529933458712{padding-left: 20% !important;}”]

KATLANABİLİR

CX007 ZOOM PRO PRATİK VE
ERGONOMİK YAPISI SAYESİNDE
KOLAYCA KATLANABİLİR
KOLAYCA TAŞINABİLİR
[/kleo_magic_container]

ÇOK YAKINDA
SİZLERLE

[kleo_magic_container css=”.vc_custom_1529933458712{padding-left: 20% !important;}”]

HAVADA SABİTLEME

ALTİMETRE SENSÖRÜ SAYESİNDE, SİZ MÜDAHELE ETMEDİKÇE, HAVADA BULUNDUĞU NOKTADA SABİT (ASILI) KALIR. BÖYLELİKLE ÇOK KOLAY UÇUŞ DENEYİMİ SAĞLAR.
[/kleo_magic_container]
[kleo_magic_container css=”.vc_custom_1529933458712{padding-left: 20% !important;}”]

OTOMATİK PİLOT

HASSAS KUMANDA YÖNETİMİ GEREKTİREN
İNİŞ VE KALKIŞ MANEVRALARI TEK TUŞ İLE
OTOMATİK PİLOT SAYESİNDE YAPILIR.
BU SAYEDE İSTEDİĞİNİZ NOKTAYA
RAHATÇA VE GÜVENLİ ŞEKİLDE
İNİŞ YAPABİLİRSİNİZ.
[/kleo_magic_container]

Nasıl uçurulur?

Drone açılır, düz zemine bırakılır, kumanda çalıştırılır, gerekli görüldüğü taktirde kalibrasyon ayarı yapılır, ister manuel olarak, ister otomatik pilot ile kalkış gerçekleşir ve uçuşa geçilir. Sol kolu bir kez ileri ittiğinizde motorlar çalışır, bir kez daha ittiğinizde manuel kalkış gerçekleşir.

Cihaz bağlantısı nasıl yapılır?

Mobil uygulama açılır, WIFI ayarlarından YD_UFO veya CX012 adlı sinyale bağlanılır. Mobil uygulamadan Play butonuna bastığınızda bağlantı tamamlanmış olur.

Telefondan nasıl görüntü alabilirim?

Cihaz ve telefon bağlantısını yapmış ve doğru APP ile Drone’a erişiyorsanız görüntü otomatik olarak ekrana gelecektir. Aksi durumda cihazınızın bataryasının dolu olduğuna ve/veya kamera kablosunun yerine takılı olduğuna emin olunuz.

Telefonla nasıl kontrol ederim?

Cihaz ve telefon bağlantısını doğru şekilde yaptığınızda kontrol butonlar telefon ekranınızda belirir. Ancak bağlanmış olmasına rağmen kontrol edemiyorsanız lütfen kumanda ile bağlı olup olmadığına emin olunuz. Cihazı kapatıp açın ve kumanda kapalıyken yalnızca telefon ile eşleştirin.

Batarya nasıl şarj olur?

Bataryanızı şarj kablosuna bağlayınız. Bağlantı tamamlandıktan sonra kırmızı ışık yanmaktadır. Güç kaynağına bağladığınızda USB ucundaki ışık sönecektir. Şarj tamamen dolduğunda kırmızı ışık tekrar yanacaktır. Bu bataryanın tam dolduğuna işaret eder. Batarya, usb bağlantısı ile 75 dakika, direkt güce bağlıysa 40 dakikada dolmaktadır.

Kamera oryantasyonu nedir?

Cihaz ve telefon bağlantısını doğru şekilde yaptığınızda kamera görüntüsü telefon ekranına gelecektir. Ancak görüntü ters görünüyorsa eğer uygulama üzerinden Ayarlar / Rev tuşuna basınız.

Havada sabitleme?

Drone havadayken herhangi bir komut vermediğinizda sabit kalacaktır. Rüzgarsız bir alanda uçurmanıza rağmen sabit kalmıyorsa eğer kalibrasyon yapmanız gerekmektedir. Uçuş Rehberi’ni kullanarak kalibrasyon yapabilirsiniz.

Nereden alabilirim?

Mağazadan satın almak isterseniz tüm Carrefour ve Bim mağazalarından, online olarak sipariş etmek isterseniz robotistan.com n11.com hepsiburada.com veya gittigidiyor.com üzerinden sipariş edebilirsiniz.