RQ7721 modeli agresif uçuşa uygun olacak tasarlanmıştır. Kuvvetli motorları ve hafif gövdesi sayesinde yüksek manevra kabiliyetine sahiptir. Neredeyse bir güvercin kadar kararlı manevra yapabilir. Ve evet, havada 360o takla atabilir.

[kleo_magic_container css=”.vc_custom_1529933458712{padding-left: 20% !important;}”]

YETENEKLİ

KAMERALI VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ
HEADLESS MODE İLE KOLAY GERİ ÇAĞIRMA
360 DERECE TAKLA ATABİLME
STABİL UÇUŞ YETENEĞİ
40x40 MEGA BOY
[/kleo_magic_container]
[kleo_magic_container css=”.vc_custom_1531929553654{margin-top: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;border-top-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;padding-top: 0px !important;padding-right: 20% !important;padding-bottom: 0px !important;padding-left: 20% !important;}”]

KAMERALI VİDEO ve FOTOĞRAF ÇEKİMİ

RQ7721 ile hava çekimi yapmak son derece basit. Uçuş sırasında tek tuş ile ister fotoğraf, ister video çekimi yapabilirsiniz. Çekimleriniz, drone üzerinde bulunan MicroSD hafıza kartına kaydedilecektir.
[/kleo_magic_container]
[kleo_magic_container css=”.vc_custom_1531950388441{padding-right: 10% !important;padding-left: 20% !important;}”]

KOLAY KUMANDA KOLAY SÜRÜŞ

STABİL BİR UÇUŞ DENEYİMİNE HAZIRMISIN? HEADLESS MODE DONANIMI İLE RQ7721'İ KULLANMAK SON DERECE BASİTTİR. İSTER DRONE'UNUZUN ÜZERİNDEKİ LED IŞIKLARIN YÖNÜNE GÖRE KOMUTA EDİN, İSTER HEADLESS MODE İLE PUSULA YÖNÜNÜ KENDİNİZE GÖRE AYARLAYIN.
[/kleo_magic_container]
[kleo_magic_container css=”.vc_custom_1529933458712{padding-left: 20% !important;}”]

360 DERECE TAKLA

UÇUŞ SIRASINDA KUMANDA ÜZERİNDEN
TEK DOKUNUŞ İLE İSTEDİĞİNİZ YÖNDE
360 DERECE TAKLA ATAR. TAKLA YÖNÜNÜ
SİZ BELİRLERSİNİZ
[/kleo_magic_container]

Nasıl uçurulur?

Drone açılır, düz zemine bırakılır, kumanda çalıştırılır, gerekli görüldüğü taktirde kalibrasyon ayarı yapılır, uçuşa geçilir. Sol kolu bir kez ileri ittiğinizde motorlar çalışır, bir kez daha ittiğinizde kalkış gerçekleşir. Sağdaki kol sayesinde ise yeşil kanatların olduğu yöne doğru ileri/ geri/ sola/ sağa hareketlerini yapabilirsiniz.

Nasıl kalibrasyon yapılır?

Drone açılır, düz zemine bırakılır, kumanda çalıştırılır, sol ve sağ kolun ikisini de sağ alt köşeye çekiniz. Drone altındaki ışıklar yanıp sönmeye başlar. Sabit yandığında denge sabitlenmiş, kalibrasyon tamamlanmış olacaktır.

Kamerası nasıl kullanılır?

Drone kumandasının üzerindeki tuşlar sayesinde fotoğraf çekme ve video kaydetme işlemini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Çekilen görüntüler kameranın arkasına takacağınız micro sd hafıza kartına kaydedilir.

Nasıl takla attırılır?

Drone havadayken, drone’un altında ve üstünde en az 1 metre boş mesafe olduğuna emin olun. Aksi halde kazalara sebebiyet verebilir. Mesafe uygunsa kumandanın sağ üstündeki R1 tuşuna bir kez basınız. Cihaz sesli bildirim vermeye başlayacaktır, sağdaki hareket kolundaki dört yönden biri seçildikten sonra drone o yönde takla atar.

Batarya nasıl şarj olur?

Bataryanızı şarj kablosuna bağlayınız. Bağlantı tamamlandıktan sonra kırmızı ışık yanmaktadır. Güç kaynağına bağladığınızda USB ucundaki ışık sönecektir. Şarj tamamen dolduğunda kırmızı ışık tekrar yanacaktır. Bu bataryanın tam dolduğuna işaret eder. Batarya, usb bağlantısı ile 75 dakika, adaptör ile direkt güce bağlıysa 40 dakikada dolmaktadır.

Nereden alabilirim?

Mağazadan satın almak isterseniz tüm Carrefour ve Bim mağazalarından, online olarak sipariş etmek isterseniz robotistan.com n11.com hepsiburada.com veya gittigidiyor.com üzerinden sipariş edebilirsiniz.