LS112 son derece küçük bir kasaya sahip bir Micro Drone’dur. 6x6cm boyutları ile kendi sınıfının en küçük ürünüdür, cepte dahi taşınabilir. Hem dışmekanda, hem de içmekanda uçurulabilir. Yalnızca 20gr ağırlığı olduğu için manevra kabiliyeti yüksektir.

MICRO DRONE

6x6 CM MICRO EBATLAR
360 DERECE TAKLA ATABİLME
YÜKSEK MANEVRA KABİLİYETİ
KOLAY SÜRÜŞ

DAHA KÜÇÜĞÜ YOK

KOLAY SÜRÜŞ

CORBY LS112 MICRODRONE KUMANDA EĞİTİMİ GEREKTİRMEZ. İLERİ, GERİ, SAĞ, SOL VS. SON DERECE BASİT KOMUTLAR İLE SÜRÜŞE GEÇEBİLİRSİN. EBATLARINDAN DOLAYI GÜVENLİ VE ZARARSIZDIR, KAZA YAPSANIZ DAHİ YARALANMARA SEBEP OLMAZ.

Uçuş Mesafesi Ne Kadar?

LS112 yakın sürüş drone’udur. Kapalı alanda 10 metre, açık alanda 14 metre mesafeye kadar kumanda hakimiyeti stabildir. Kumanda mesafesinden çıktığında sinyal zayıflar, uçuş devam eder ancak kumanda edilemez.

Uçuş Süresi Ne Kadar?

4 – 6 dakika süresince uçuş yapılabilir. Rüzgara karşı uçmak, takla attırmak vs. gibi manevralar gücü hızlı tüketir. Bu nedenle uçuş süresi 4 – 6 dakika arasında değişir.

Nasıl Uçurulur?

Drone açılır, düz zemine bırakılır, kumanda çalıştırılır, gerekli görüldüğü taktirde kalibrasyon ayarı yapılır, uçuşa geçilir. Sol kolu bir kez ileri ittiğinizde motorlar çalışır, bir kez daha ittiğinizde kalkış gerçekleşir. Sağdaki kol sayesinde ise ileri/ geri/ sola/ sağa gibi yatay hareketler yapabilirsiniz.

Nasıl kalibrasyon yapılır?

Drone açılır, düz bir zemine bırakılır, kumanda çalıştırılır, sol ve sağ kolun ikisi de sağ alt köşeye doğru çekilir. Bu sırada drone altındaki ışıklar yanıp sönmeye başlar. Işıklar sabit yandığında denge sabitlenmiş, kalibrasyon tamamlanmış olacaktır.

[kleo_gap size=”40px”][kleo_gap size=”40px”]