Drone kullanmak istiyor ancak çekiniyor musun? Corby CX012 tam olarak senin için dizayn edildi. Rüzgara meydan okuyan Havada Sabitleme özelliği (6 Axis Stabilization System) ve hassas kumanda yönetimi gerektirmeyen otomatik iniş ve otomatik kalkış özelliği ile uçmaya başlamak için mükemmel bir fırsat.

SMART DRONE

ANDROID VE IOS UYUMLU
360 DERECE TAKLA ATABİLME
HAVADA SABİTLEME
OTOMATİK İNİŞ - KALKIŞ
WIFI KABLOSUZ BAĞLANTI
FOTOĞRAF VE VIDEO ÇEKİM

360 DERECE TAKLA

UÇUŞ SIRASINDA KUMANDA ÜZERİNDEN
TEK DOKUNUŞ İLE İSTEDİĞİNİZ YÖNDE
360 DERECE TAKLA ATAR. TAKLA YÖNÜNÜ
SİZ BELİRLERSİNİZ

HAVADA SABİTLEME

ALTİMETRE SENSÖRÜ SAYESİNDE, SİZ MÜDAHELE ETMEDİKÇE, HAVADA BULUNDUĞU NOKTADA SABİT (ASILI) KALIR. BÖYLELİKLE ÇOK KOLAY UÇUŞ DENEYİMİ SAĞLAR.

OTOMATİK PİLOT

HASSAS KUMANDA YÖNETİMİ GEREKTİREN
İNİŞ VE KALKIŞ MANEVRALARI TEK TUŞ İLE
OTOMATİK PİLOT SAYESİNDE YAPILIR.
BU SAYEDE İSTEDİĞİNİZ NOKTAYA
RAHATÇA VE GÜVENLİ ŞEKİLDE
İNİŞ YAPABİLİRSİNİZ.

Nasıl uçurulur?

Drone açılır, düz zemine bırakılır, kumanda çalıştırılır, gerekli görüldüğü taktirde kalibrasyon ayarı yapılır, ister manuel olarak, ister otomatik pilot ile kalkış gerçekleşir ve uçuşa geçilir. Sol kolu bir kez ileri ittiğinizde motorlar çalışır, bir kez daha ittiğinizde manuel kalkış gerçekleşir.

Cihaz bağlantısı nasıl yapılır?

Mobil uygulama açılır, WIFI ayarlarından YD_UFO veya CX012 adlı sinyale bağlanılır. Mobil uygulamadan Play butonuna bastığınızda bağlantı tamamlanmış olur.

Telefondan nasıl görüntü alabilirim?

Cihaz ve telefon bağlantısını yapmış ve doğru APP ile Drone’a erişiyorsanız görüntü otomatik olarak ekrana gelecektir. Aksi durumda cihazınızın bataryasının dolu olduğuna ve/veya kamera kablosunun yerine takılı olduğuna emin olunuz.

Telefonla nasıl kontrol ederim?

Cihaz ve telefon bağlantısını doğru şekilde yaptığınızda kontrol butonlar telefon ekranınızda belirir. Ancak bağlanmış olmasına rağmen kontrol edemiyorsanız lütfen kumanda ile bağlı olup olmadığına emin olunuz. Cihazı kapatıp açın ve kumanda kapalıyken yalnızca telefon ile eşleştirin.

Batarya nasıl şarj olur?

Bataryanızı şarj kablosuna bağlayınız. Bağlantı tamamlandıktan sonra kırmızı ışık yanmaktadır. Güç kaynağına bağladığınızda USB ucundaki ışık sönecektir. Şarj tamamen dolduğunda kırmızı ışık tekrar yanacaktır. Bu bataryanın tam dolduğuna işaret eder. Batarya, usb bağlantısı ile 75 dakika, direkt güce bağlıysa 40 dakikada dolmaktadır.

Kamera oryantasyonu nedir?

Cihaz ve telefon bağlantısını doğru şekilde yaptığınızda kamera görüntüsü telefon ekranına gelecektir. Ancak görüntü ters görünüyorsa eğer uygulama üzerinden Ayarlar / Rev tuşuna basınız.

Havada sabitleme?

Drone havadayken herhangi bir komut vermediğinizda sabit kalacaktır. Rüzgarsız bir alanda uçurmanıza rağmen sabit kalmıyorsa eğer kalibrasyon yapmanız gerekmektedir. Uçuş Rehberi’ni kullanarak kalibrasyon yapabilirsiniz.

Nereden alabilirim?

Mağazadan satın almak isterseniz tüm Carrefour ve Bim mağazalarından, online olarak sipariş etmek isterseniz robotistan.com n11.com hepsiburada.com veya gittigidiyor.com üzerinden sipariş edebilirsiniz.

İLETİŞİM

Mesaj bırakabilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Gönderiliyor

Copyright © 2019 Corby Drones bir TT Teknoloji markasıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account